2019  Noordwijk schilderfestival (17-23 juni)

          The Water Show (solo) Nederlands Watermuseum (tot 9 juni)

           Artist in Diemen 3 (groep), Venduhuis de Eland de Zon

2018  The Water Show (solo) Nederlands Watermuseum Arnhem

          Kunst10daagse " Artist aan zee" (groep), Bergen aan Zee,NL

          Art Zaanstad , Water (groep) 

           Deelname aan Colourfield Project, Friesland, september 2018

          Schildersfestival Noordwijk 2018

          Artzaandstad Event 2018 (solostand)

          Artist-in-residence  op Urk (curator Andre Groeneveld) 30.04 - 4.05

          Leermeester (groep), Galerie Paterswolde, Paterswolde, NL

          Huis Kernhem (groep) Ede, NL

          H2O (solo), Bibliotheek Ouderkerk aan de Amstel, NL

2017 The Pool and More (solo), Van de Leur gallery, Leiden, NL

         Russian colorism in Lisse (solo), Bibliotheek Lisse, NL

         Schilderfestival Noordwijk (groep), Noordwijk, NL

         Nasty women (groep), Josilda da Conceiçao gallery, Amsterdam, NL

         Russian colorism (solo), Dorpshuis, Duivendrecht, NL

         Art for Kika, Cloud gallery (groep), Amsterdam, NL

2016 Urban Painters-Amsterdam (groep), Amstelkerk, Amsterdam, NL

        T'huis aan de Amstel (solo), Amsterdam, NL

        Wackers Academie eindexamen expo (groep), Amsterdam, NL

        Urban Painters schilderen Zonnenstraal (groep), Hilversum, NL

        Art fot refugees, Cloud gallery (groep), Amsterdam, NL

        Vondel CS en Plein Air (groep), Amsterdam, NL

2015 Anna Khodorovich, Reade (solo), Amsterdam, NL

        Anna Khodorovich expositie, De 12 Balken (solo), Den Burg op Texel, NL

        Pintar Rapido, Posthoorn Kerk (groep), Amsterdam, NL

        Pintar Rapido, Chelsea Old Town Hall (groep), London, UK

2014 Pintar Rapido, Posthoorn Kerk (groep), Amsterdam, NL

2007-2014  Theatervormgeving en kostuumontwerp in Nederlandse theaters

2007 Museumnacht, Theater Museum TIN, Amsterdam, NL

        Open Ateliers Route Zuidoost (groep), Amsterdam, NL

        Praag Quadriennale, Praag, Tsjechië

2006 Transformaties, OA Zuidoost (duo), Amsterdam, NL

        Kinetische kijkdoos, OA Zuidoost (duo), Amsterdam, NL

        Open Deur project, OA Zuidoost, Amsterdam, NL

        NETwerk(en), Chiellerie (duo), Amsterdam, NL

        Inhalexhale Project Motherland (groep), Kunstvlaai, Amsterdam, NL

2005 Open Ateliers Route Zuidoos, Amsterdam, NL

        Expositie Lekker Fruit (groep), Woensdrecht, NL

        Expositie Galerie Oost 99 (groep), Hoorn, NL

2004 Review of season, Bolshoi Manage (groep), Moskou, Rusland

        PRO-TEATR, Mali Manage (groep), Moskou, Rusland

2003 Review of season, Museum of Modern Art (groep), Moskou, Rusland

2002 Clin 2, Museum Ostrovsky, Moskou, Rusland

Opleiding

Wackers Academie (Amsterdam) 2015-2016 (Getuigschrift)

Universiteit van Amsterdam INTT (Nederlands als tweede taal) 2005-2006

Cursus beeldhouwen Gallery Dolls Collections ( Moskou) 2004

RATI (GITIS)  Russian Theatrical Academy (Moskou) 1997-2002 theatervormgeving (diploma)

Art College (Orel, Rusland) 1989-1993 theatervormgeving en schilderen (diploma)

 

Geboren in 1974 (Orel, USSR)